EXPOSHIPPING EXPOMARITT: ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUAR VE KONFERANSI

Expomaritt Exposhipping İstanbul, ulusal ve uluslararası gemi inşa ve yan sanayii firmaları ile sektörün tüm oyuncularını bir araya getirerek güçlü iş birliklerine 15. kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Denizcilik sektöründe bölgesinin en güçlü ticaret ve pazarlama organizasyonu olan Expomaritt Exposhipping, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da yaratacağı ticaret hacmi ile sektöre kattığı değeri arttırmaya devam edecek.

Fuar, Tuzla bölgesinde yer alan Viaport Marina ‘da gerçekleştirilecektir.

Tuzla, Türkiye’nin en büyük gemi üretim kapasitesine sahip, sektörün tüm taraflarının bir arada bulunduğu 1 numaralı gemi inşa bölgesidir.İstanbul’un güney tarafında Asya ve Avrupa’nın kesişme noktalarında yer almakta, İzmit ve Yalova’ya yakın bölgelerine doğru yayılan 73 aktif tersaneye ev sahipliği yapmaktadır.

ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUAR VE KONFERANSI

IMEAK DENİZ TİCARET ODASI DAVET YAZISI

DTO - Exposhipping

Exposhipping Expomaritt Istanbul 15. Uluslararası Denizcilik Fuarı & Konferans İMEAK Deniz Ticaret Odası adına, UBM Fuarcılık tarafından düzenlenmektedir.İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından hazırlanan davet mektubuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

ALIM HEYETİ BAŞVURULARI BAŞLADI

2

Exposhipping Expomaritt İstanbul 15. Uluslararası Denizcilik Fuarı'na yönelik olarak T.C.Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde, tüm yurtdışı temsilciliklerden firma yetkililerinin katılımı ile Alım Heyeti çalışması başlatılmıştır. Formu doldurarak Ticaret Müşavirliklerine başvuruda bulunabilirsiniz.

35 ülke
200
2
600
AWSGlobal-GoldSponsor
2

Ziyaretçi Olun

Ziyaretçi Expomaritt
katılımcı
ziyaretçi

Medya Partnerleri